Степаненко: «Шахтарю» не щастить останнім часом»

Футбол України 13 Квітня, 08:32
Півзахисник «Шахтаря» прокоментував поразку від «Ворскли» у 25-ому турі УПЛ.

Півзахисник «Шахтаря» прокоментував поразку від «Ворскли» у 25-ому турі УПЛ.

- У цьому матчі «Шахтар» багато подавав кутових, але гостроти так і не було. Як вважаєш, чому?

- Було важко. У суперника багато високих футболістів, які добре грають головою. А у нас хлопці невисокого зросту. Але це таке. Були й інші моменти. Не щастить останнім часом.

- Тарас, а як так вийшло з розтином?

- Стрибали вдвох. Я просто хотів в м'яч зіграти, а він - пробити. І так вийшло. Не знаю, пробив таки чи ні, а я йому в голову дав. Це ігровий момент, нічого страшного.

- Як самопочуття?

- Поки непогано. Спочатку трохи розгубився, а потім нормально. Відійшов швидко. Думаю, нічого серйозного, зашивати не доведеться.

- Здавалося, що «Шахтарю» не вдавався останній пас. Через велике скупчення людей? Чому?

- У суперника насичена оборона і швидкі футболісти попереду. Ми начебто вже й розкрили оборону, а потрібен цей останній пас... А він то вгору, то в аут. Не було точності. Не було того, хто міг би цей ідеальний пас віддати. Такий, щоб людина просто підставила ногу. Це вже майстерність. І я не можу сказати, що нам щось заважало. Потрібно працювати над цим і робити висновки, -

цитує Степаненка shakhtar.com

.