По завершенню матчу єдності між ультрас «Карпат» та «Динамо», вболівальники футбольних клубів перед черговим матчем Прем'єр-ліги у Львові провели загальну ходу в підтримку територіальної цілісності і суверенітету України.
Фанати пройшли від головної спортивної арени Галичини - «Арени Львів» до стадіону «Україна», де пізніше відбувся матч.
За підрахунками організаторів, у марші взяли участь близько півтори тисячі вболівальників.
Ультрас йшли по Львову без масок, але з атрибутикою клубів та національною символікою України, повідомляє sportareny.com.ua
Читайте також: Фанати міст України передають «привіт» президенту РФ. ВІДЕО