«Знаєте, у мене такі відчуття, як були і тоді, коли ми перемогли динамівців 1:0. Атмосфера на трибунах сьогодні була просто неперевершена. Чи долучився я до нинішньої нічиєї? В нашій команді на результат працюють не 11 гравців і навіть не 18, а всі, хто є в нашому клубі – і гравці, і масажисти, і адміністратори. Це спільний успіх» – розповів Юрій Габовда після матчу проти «Динамо».