Експерти програми «ПроФутбол» Олександр Іщенко та Олег Венглинський висловили свої думки щодо скасування серії товариських матчів збірної.
Іщенко: Напевно, можна констатувати факт, що тільки три збірних не проводять в цей час товариських матчів. В Андоррі в цей час на лижах катаються, фарерці з рибалки не повернулися. І наші... Ну, якщо УФІ буде говорити, як нам поступати - то не знаю. Партнери по спарингів шукаються не зараз, а за рік-два наперед. Ось і питання для керівництва ФФУ: чим воно в цей час займалося?
Венглинський: Безумовно, товариські матчі потрібні. Я не сумніваюся в силі гравців і тренерського штабу. Можна, звичайно, зіграти і з листа, але все ж... Думки футболістів, які будуть жертвувати відпусткою, звичайно, враховувати треба. Але і готуватися до відбору на Євро-2016 потрібно.