Власник ФК «Севастополь» Вадим Новинський розповів «ПроФутболу» про плани клубу.
- Цей сезон ми до кінця дограємо в першості України, а далі поки складно сказати. Невідомо, як будуть вирішуватись міждержавні питання.
- Який у вас зараз вплив на керівництво «Севастополя»?
- Вплив на керівництво, як і раніше - фінансування.
- Факт того, що Ви в Криму «персона нон грата» якось впливає на стосунки?
- Ну є ж телефони, зв'язок. Ми маємо можливість впливати на роботу клубу.
- З Красильниковим про що спілкуєтеся?
- Про якість гри, про підготовку клубу, обговорюємо моменти матчу. Нормальний робочий процес.
- У Севастополі ви з'являєтеся?
- Поки ні.
- В разі, якщо не буде грати «Севастополь», ви готові фінансувати іншу команду чи можливий варіант, що клуб переїде?
- Так, ми розглядаємо такий варіант. Але поки не знаю. Можливо, таке і буде
.