Хачеріді: «Матч з «Шахтарем», напевно, пропущу». ВІДЕО

Динамо Київ 13 Квітня, 21:42
Подробиці травми і трансферні чутки у інтерв'ю Євгена Хачеріді програмі «Профутбол».

Подробиці травми і трансферні чутки у інтерв'ю Євгена Хачеріді програмі «Профутбол».

- Я думаю, що «Динамо» з кожною грою додає і грає все краще і краще. Та ж гра з «Металістом», за рахунку 2:2 ми додали і забили два голи. Так що, я думаю, що з кожною грою ми набираємо.

- Який зараз звичайний день Євгена Хачеріді?

- Я вранці їду на базу о десятій, одинадцятій. До двох, пів на третю тренажерний зал, відновлення, фізіотерапія.

- Розкажіть про характер вашої травми.

- Під коліном м'яз тріснув або порвався. Я заліковую.

- Денис Гармаш боявся використовувати милиці, коли був травмованим.

- У мене такого немає. Мені з кожним днем все краще і краще стає. Як тільки відчую, що вже не буде нічого боліти, почну бігати і працювати з м'ячем.

- Лікарі дають якісь прогнози, що кажуть?

- Поки нічого не говорять. Не біжать поперед поїзда.

- Ви як себе почуваєте?

- У мене є ще якісь болі. Набагато краще вже.

- Казали, що ви пропустите три тижні, а зараз вже четвертий пішов...

- У суботу буде вже четвертий тиждень. З «Шахтарем» теж, напевно, пропущу гру. Зараз Селін відновився і може спокійно грати на моїй позиції, Сидорчук на зборах грав центрального захисника. Так що, я думаю, у тренера вибір буде.

- Є розмови, тебе хочуть побачити в Італії, знаєш щось про це?

- Ні, розкажіть.

- Кажуть, «Наполі» тобою цікавиться. Ти готовий покинути «Динамо»?

- Це ж розмови. Мені важко сказати. Буде офіційна пропозиція, будемо розмовляти. Я навіть цього не знав.