«Якщо чесно, футбол «Динамо» мені дуже сподобався, з точки зору видовища і з точки зору результату. З іншого боку, я думаю, що і в Блохіна і в Севідова є серйозні претензії до футболістів з точки зору організації.
В «Динамо» дійсно серйозні кадрові проблеми. І те, що Блохін говорить про Гусєва – не знаю, на скільки доречно та етично випускати футболіста на такий матч у такому стані. Гусєв – лідер. Не будемо цього забувати. Він досвідчений футболіст. Очевидно, Олег «дав добро» на те, щоб вийти на заміну. Він боєць до мозку кісток»