Віце-президент «Динамо» розповів про доходи та витрати клубу

Динамо Київ 14 Квітня, 07:35
Віце-президент «Динамо» Віталій Сівков в коментарі програмі «Великий футбол» запевнив, що в плані витрат і доходів «Динамо» має позитивний результат.

«Загальний обсяг доходів, які отримав клуб за 2013 рік - в районі мільярда гривень. 900 мільйонів - витрати, які були в клубі. Ми маємо позитивний результат».