Йожеф Сабо: «Так воротареві «Динамо» грати не можна»

Динамо Київ 14 Квітня, 08:29
Відомий український тренер прокоментував виїзну нічию «Динамо» в матчі з «Карпатами» (2:2).

За словами Сабо, динамівці добре виглядали, але реалізація гольових моментів залишає бажати кращого. - Що стосується «Динамо», то команда у Львові виглядала просто чудово. Скільки було гольових моментів... Але не було реалізації. Звичайна причина - відсутність майстерності. Але як у цьому можна звинувачувати таких гравців як Ленс або Ярмоленко? Можливо, вся справа і в банальному невезінні... Але це не може бути виправданням. А ось помилку Рибки не відзначити не можна. Так воротареві «Динамо» грати не можна», -

цитують експерта «Вести».