Екс-півзахисник «Динамо» Роман Максимюк проаналізував матч 25-го туру УПЛ «Карпати» - «Динамо».
-
Для мене поточний чемпіонат є вкрай цікавим і привабливим. Я не кажу про боротьбу за виживання - там, через « Таврію» і «Севастополь» невідомо, що коїться. А от щодо битви за «золото» - інша справа.
Матч «Динамо» - «Шахтар» у наступному турі не вважаю основоположним - вже багато що вирішено без цих команд. Але те, що це найважливіша гра, - факт. Дійсно, вітчизняна першість вступила у фазу кульмінації, - зазначив Максимюк