Максимюк: «Я не розумію, що коїться з «динамівцями»

Динамо Київ 14 Квітня, 15:13
Екс-півзахисник «Динамо» Роман Максимюк проаналізував матч 25-го туру УПЛ «Карпати» - «Динамо».

Екс-півзахисник «Динамо» Роман Максимюк проаналізував матч 25-го туру УПЛ «Карпати» - «Динамо».

-

Я був упевнений, що гості виграють. Однак... Я, чесне слово, останнім часом не розумію, що коїться з «динамівцями». Безвольність, неорганізованість... Такий шанс мали наблизитися до «гірників»! Єдине логічне пояснення таке: я помітив, що після матчів з іншими грандами футболістів Києва ніби доводиться збирати воєдино, вони, таке враження, ніби розлітаються на частини.

Для мене поточний чемпіонат є вкрай цікавим і привабливим. Я не кажу про боротьбу за виживання - там, через « Таврію» і «Севастополь» невідомо, що коїться. А от щодо битви за «золото» - інша справа.

Матч «Динамо» - «Шахтар» у наступному турі не вважаю основоположним - вже багато що вирішено без цих команд. Але те, що це найважливіша гра, - факт. Дійсно, вітчизняна першість вступила у фазу кульмінації, -

зазначив Максимюк

.