Браун Ідейє: «Перевага за нами»

Динамо Київ 15 Квітня, 07:49
Нігерійський нападник київського «Динамо» бажає, щоб «біло-синіх» підтримала якомога більша кількість вболівальників.

«Перш за все, «Шахтар» - це команда, а не особистості. У футболі, в принципі, перемагає команда, а не окремі футболісти. «Шахтар» славиться поставленою командною грою. З такими командами приємно грати, приємно показувати свою силу. Я думаю, що перевага за нами. Ми граємо вдома перед своєю публікою. Це важливо. Тому дуже хотілося б, щоб прийшло якомога більше людей підтримати нас», - сказав Браун.

«Я абсолютно не здивований перемозі «Ворскли» над «Шахтарем». «Ворскла» - небезпечна команда. Ми з ними теж мали проблеми, зіграли 1:1 у Полтаві (2:2, - прим.авт.)».