Євтушенко: «Матч з «Шахтарем» є ключовим»

Динамо Київ 15 Квітня, 08:28
Форвард київського Динамо 1980-х років поділився своїми очікуваннями від майбутньої зустрічі між «Динамо» і «Шахтарем».

- Можна сказати, що «Шахтар» і «Динамо» втратили очки через надмірну концентрацію на очній зустрічі?

- Я відкидаю той аргумент, що команди думали про очну зустріч. Обидва тренери достатньо досвідчені, та й самі хлопці розуміють, що не можна думати про майбутнє, не виконавши хорошу роботу в даний момент. Обидві команди знали, що і в Полтаві, і у Львові буде не просто, так як і «Карпати» і «Ворскла» цього року відбирали очки у лідерів, і на даний момент їх потенціал дозволяє це зробити ще раз,

- цитує Євтушенка

F

ootballfans.

- Зараз вся футбольна громадськість живе в очікуванні сутички «Динамо» і «Шахтаря». Які у вас очікування від цієї гри?

- Насамперед я очікую бескомпромісної і хорошої гри, гідної лідерів нашого футболу. Зрозуміло, що на кону результат, що визначає команду, яка залишиться в чемпіонській гонці. У турнірній таблиці «Шахтар» має перевагу, але є ще третя сила – «Дніпро». Очна зустріч - це одна справа, але обом командам потрібно думати, як наздогнати «Дніпро». Тому, поразка в цьому матчі відкине одну з команд від боротьби за золоті медалі. Більшою мірою це стосується «Динамо».

- Нічия з «Карпатами» вплине на напруження поєдинку? Адже виграй «Динамо» у Львові, і перемога в Києві дозволила б обійти «Шахтар» і замахнутися на Лігу Чемпіонів...

- У «Динамо» був шанс, так як вони грали, знаючи результат гри в Полтаві. Звичайно, це прорахунок киян, що вони не змогли двічі утримати перемогу. При будь-якому результаті матчу з «Шахтарем», обидві команди до кінця чемпіонату будуть відчувати труднощі в матчах з іншими командами, особливо з тими, що борються за Лігу Європи. Матч з «Шахтарем», звичайно, є ключовим, але не варто забувати про інші ігри, адже цей тур нам показав, що втратити очки можна з будь-яким суперником.

- «Динамо» зараз виглядає вразливим через відсутність основної пари центральних захисників?

- Звичайно, на жаль, відсутність Хачеріді і Драговича серйозно позначається на оборонних діях динамівців, а непотрібні картки в рядових іграх змушують часто перебудовуватися в захисті. Це все впливає на побудову гри і на результат.