За що карав Абдула гравців в останній грі «Шахтар» - «Динамо»

Динамо Київ 15 Квітня, 09:56
Головний суддя майбутнього поєдинку 19-го туру «Динамо» - «Шахтар» в останній раз обслуговував в чемпіонаті поєдинок «біло-синіх» і донецьких «гірників» 2 вересня 2012 року в Донецьку, де господарі перемогли з рахунком 3:1.

Проаналізуємо, за що ж виносив покарання у вигляді дев'яти жовтих карток харківський арбітр.

«Динамо»

- 36-я хвилина. Браун Ідейє, зупинив просування Ракицького, який змістився в центр поля з лівого флангу;

- 46-я хвилина. Андрій Ярмоленко затримав руками Вілліана, який мчав до штрафного «біло-синіх»;

- 76-я хвилина. Даніло Сілва зупинив м'яч рукою в центрі поля;

- 84-я хвилина. Денис Гармаш зніс Фернандіньо на половині поля «Шахтаря»;

- 85-я хвилина. Велозу корпусом збив з ніг все того ж Фернандіньо;

- 90-я хвилина. Бетао на правому фланзі довго не давав «гірникам» ввести м'яч у гру;

«Шахтар»

- 52-я хвилина. Мхітарян сфолив на Гармаші;

- 72-я хвилина. Фернандіньо отримав «гірчичник»за те, що кілька разів виштовхнув з «стінки» Олега Гусєва;

- 83-я хвилина. Рац небезпечно зіграв проти Артема Мілевського.

Висновки: У першому таймі Абдула не поспішав виносити покарання, даючи грати, показавши необов'язкову жовту картку зовсім не захисникам і опорникам, а нападнику динамівців Брауну, який необережно зіграв проти Ракицького.

У другій половині гри, судячи з усього, у міру того, як втомлювалися футболісти, всі їх недбалі дії (гра рукою, затримка часу, виштовхування з «стінки», небезпечна гра) тут же помічалися арбітром у вигляді «гірчичників», яких він виписав відразу шість в останні 20 хвилин зустрічі.

Абдула відчуває дух гри, не ускладнює матч зайвими свистками, але гранично суворий до футболістів, які здійснюють невимушені помилки.