Станом на 15 квітня, у продажу залишилося 6843 квитка на центральний матч 19-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем», який відбудеться 16 квітня (початок о 20:00) на столичному «Олімпійському».
Більшість не викуплених квитків - це кутові місця (по 150 грн) або позаду воріт (70 грн) на другому ярусі. Найдешевших квитків - по 50 грн - залишилися одиниці, причому на незручні місця внизу першого ярусу позаду воріт. Навіть квитки по 350 і 400 грн практично всі розкуплені. Це дозволяє спрогнозувати, що в середу на «Олімпійському» буде аншлаг, повідомляє obozrevatel.com