Фернандо: «Ми дуже хочемо перемогти «Динамо»

Динамо Київ 15 Квітня, 21:10
Півзахисник «гірників» поділився власними очікуваннями від поєдинку з «Динамо».





Фернандо, зрозуміло, що після поразки в Полтаві настрій у команді не найкращий. Але, напевно, це той випадок, коли засмучуватися просто немає коли, адже попереду найважливіший матч? Погоджуєшся?

– Безсумнівно! Сумувати й сумувати за невдалою грою не варто. Попереду «класико», і всі чекають на цю зустрічі з нетерпінням. Дуже важливо бути гранично сконцентрованими і не повторити помилки попередньої гри.

Хто в складі киян найбільш небезпечний для оборони «Шахтаря»? Кого б ти виділив?

– Вважаю неправильним виділяти когось одного. Якщо ми будемо переживати і приділяти увагу одному гравцеві, то в цей час нас обійдуть інші. Команда дуже сильна і дуже професійна. Головне для нас – зібратися і контролювати дії абсолютно всіх футболістів «Динамо». Це запорука успіху.



У першому колі вам вдалося перемогти «Динамо» досить упевнено. Які якості потрібно показати «Шахтарю», аби здобути перемогу в Києві?

– Діяти на виїзді завжди нелегко, але дуже корисно. Чужий стадіон, уболівальники суперника... Все це, безсумнівно, додає емоцій та гостроти. Ми дуже хочемо перемогти. Повторюся, для цього нам потрібно зіграти максимально організовано. На полі кожен повинен допомагати один одному і підтримувати. Ми будемо дуже старатися!