Фанату мінського «Динамо» дали три доби за лозунг «Слава Україні!»

Світовий футбол 15 Квітня, 21:17
На матчі «Шахтар» - «Динамо» Мінськ, який відбувся 11 квітня, стався черговий інцидент між футбольними фанатами та співробітниками ОМОНу

.





У середині першого тайму на секторі мінського «Динамо» розпочалася перекличка

«Слава Україні! - Героям Слава!»

, на яку тут же відреагували представники ОМОНу, стягнувши додаткові сили до сектору і висловивши своє негативне ставлення до даного заряду.

Після гри співробітники ОМОНу забрали одного з тих, хто почав перекличку

«Слава Україні! - Героям Слава!»

, за нього тут же заступилося пару фанатів мінського «Динамо». Як підсумок - трьох учасників даного інциденту забрали у відділенні міліції. Склавши при цьому на кожного по два протоколи: «хуліганка» і опір при затриманні. Людині, яка заряджала перекличку

«Слава Україні! - Героям Слава!»,

дали три доби і 3,5 мільйона рублів штрафу (близько 350 доларів США). Іншим учасникам інциденту загрожують штрафи не менше 3 мільйонів (300 доларів).