Тренер «Динамо» Київ, колишній гравець Сергій Ребров вийшов на заміну в другому таймі, замінивши коментатора Олександра Михайлюка, котрий травмувався. Ребров забив один гол. Команда каналу «Футбол» програла з рахунком – 3:10.
Ребров поділився враженнями від поєдинку:
«Будь-якому футболістові, на якому рівні він би не грав, цікаво проводити час у футболі, а не сидіти вдома перед телевізором. Я вже теж не професійний футболіст. Мені цікаво побігати для себе і поспілкуватися з людьми», - сказав Ребров телеканалу «Футбол».