.
Днями Артем Федецький взяв участь у презентації нової форми Національної збірної України з футболу.
-Артеме, ви грали з «Таврією» нещодавно. Ви на власні очі пересвідчилися, що існують кордони, що ці кордони треба проходити, якщо їдеш з материкової частини до Криму. Ви казали, що вам вперше в житті було страшно.
-Було багато спецтехніки, стояли БТР, кулемети на кордоні. Якщо це можна назвати кордоном, адже ми в Україні і для мене Крим Україною так і залишився. Думаю, як й для більшості. Так, під час матчу деякі глядачі викрикували «Росія»!. Але є там багато українців, які бояться. Така ситуація.
-При проходженні кордону з Кримом вам було не по собі…
-Російського кордону. На нашому кордоні наші хлопці підтримували, фотографувалися спілкувалися, не було ніяких проблем. А от на тому кордоні були «беркутові», колишні наші. Не хочеться виражатися на камеру, але неприємно з їхнього вчинку, як вони повелися.
-Ви бачили тих людей – військових і спецпризначенців, які перейшли на бік Росії?
-Так, була перевірка документів, паспорта.
-Під час матчу у Симферополі чи розмовляли ви з вашими колегами по полю, чи вони, можливо, себе вже відчувають російським клубом і збираються грати у російському чемпіонаті?
-З ким з футболістів ми не спілкувалися, усі однозначно не хочуть змінювати громадянство, всі хочуть грати в Україні. Але також є і керівництво клубу, і все залежить від ситуації, яка складеться на півострові. Від гравців них мало що залежить. Ми розуміємо: якщо грати в російському чемпіонаті, там також є ліміт на легіонерів. І яка подальша доля «Таврії» – не знає ніхто.