Тайсон: «Повинні бути налаштовані тільки на перемогу»

Динамо Київ 16 Квітня, 06:36
Перед поєдинком з «Динамо» півзахисник «гірників» Тайсон розповів про те, як команда готувалась до матчу.

«Буде важка гра. Це матч, до якого ми дуже багато готуємося і фізично, і морально. До кожній команді потрібен свій підхід. У «Динамо» виступають хороші, сильні гравці, і ми намагаємося максимально вивчити їх гру. Ми спілкуємося з Містером. Обговорюємо команду, їх сильні і слабкі сторони, переглядаємо ігри. Як завжди, він говорить, що ми повинні бути максимально сконцентровані і налаштовані тільки на перемогу.

Поєдинок між двома дуже сильними суперниками, і ціна помилки в ньому дуже велика. І «Шахтар» і «Динамо» будуть грати дуже обережно, продумуючи всі кроки. Але ми постараємося прориватися вперед і не давати киянам перейти на нашу половину», - сказав Тайсон офіційному сайту «гірників».