Звичайно ж, загострення пристрастей на трибунах, з часом, передалося і футболістам. Але в даній ситуації ми говоримо безпосередньо про людей, для яких, власне, і грають у футбол. Незважаючи на всі розбіжності, вболівальники завжди знаходили, і будуть знаходити спільну мову між собою - мову футболу.
Останні трагічні події в Україні, які, на превеликий жаль, продовжують відбуватися на території нашої країни, торкнулися і футболу. Ультрас на відміну від політиків, продемонстрували зразок єдності та залишивши в минулому всі непорозуміння і сварки, об’єднались разом під жовто-синім прапором, від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Севастополя, від Харкова до Дніпропетровська, від Донецька до Києва, і захищають свій народ, його свободу.
Футболісти, тренери і функціонери тих же «Динамо» і «Шахтаря» доволі часто висловлюють думку, що на полі вони - непримиренні суперники, а поза ним - добрі друзі. Минула зима об'єднала всіх українців, всіх уболівальників.
Ми впевнені, що теплі і дружні відносини між ультрас, як «Динамо» і «Шахтаря», так і і інших клубів України, збережуться на довгі роки і стануть символом взаємної поваги, єдності і духу нашого народу