У футбольних касах столиці і в онлайн-продажі активно розкуповуються залишки квитків на центральний матч 19-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем».
З найдешевших квитків - по 50 грн. - залишилися одиниці. Судячи з темпів продажів, трибуни НСК «Олімпійський» сьогодні будуть заповнені повністю.
Останній раз «Олімпійський» збирав аншлаг у листопаді минулого року на матчі плей-оф чемпіонату світу-2014 Україна - Франція.
Нагадаємо, центральний поєдинок перенесеного, 19-го туру Прем'єр-ліги «Динамо» - «Шахтар» відбудеться в середу, 16 квітня, на НСК «Олімпійський» в Києві. Стартовий свисток арбітра з Харкова Анатолія Абдули прозвучить о 20.00.
Гру покаже телеканал «2+2».