Суркіс заборонив «Динамо» їхати до Росії

Динамо Київ 16 Квітня, 19:02
Президент київського клубу не пускає юніорів та ветеранів на турнір ім. Володимира Казаченка.

Про це виданню «БалтІнфо» повідомив президент ФК «Іжорец-ІНКОН» Олексій Ільюшкін. «Деякі проблеми виникли через останні події в Україні. Ми хотіли, щоб приїхали і ветерани київського «Динамо», щоб взяти участь у ветеранському матчі. Спочатку вони дали підтвердження, але потім відмовилися»,

- повідомив Ільюшкін.

«Замість них у матчі ветеранів зіграють ветерани московського «Спартака». Також функціонер додав, що гравцям заборонив їхати до Росії саме Ігор Суркіс.