Олег Блохін: «Зробили ті помилки, які не можна було робити». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Квітня, 19:36
Головний тренер київського «Динамо» поділився своїми думками після матчу із донецьким «Шахтарем» (0-2)

- Сьогодні «Динамо» знову поступається «Шахтарю». Вже дуже довго «Динамо» не вигравало у донеччан. Чого сьогодні не вистачило вашій команді?

- Зробили ті помилки, які не можна було робити. З такою командою, якщо робиш такі помилки, то, звичайно, важко.



- Матч у Львові якось позначився на команді? Насамперед, психологчіно?

- У нас існують певні проблеми, так що, думаю, матч у Львові не зіграв важливу роль. Все вирішили помилки, які ми зробили у першому таймі.



- Ви погоджуєтеся, що втрата Євгена Хачеріді - стала чи не ключовою втратою «Динамо» перед грою з «Шахтарем»?

- Я вважаю, що увесь захист сьогодні зіграв слабко, а попереду не забили ті моменти, які в нас були. Коли ми пропустили два голи, довелося повністю перебудовувати тактику гри.



- Як ця поразка позначиться на чемпіонських амбіціях «Динамо»?

- Будемо боротися до кінця, але, звичайно, буде важко.



- Після матчу ви розмовляли з Мірча Луческу. Про що?

- Він сказав, що була хороша гра двох хороших команд, але «Шахтарю» більше пощастило, ніж нам.



- Що можете сказати вболівальникам, які зачекалися перемог над «Шахтарем»?

- Мені шкода, що прийшло так багато людей, а ми програли. Але що поробиш...Це - футбол.