Капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко в інтерв'ю телеканалу «2+2» після матчу проти донецького «Шахтаря» (0-2) заявив, що головний тренер команди Олег Блохін покидає команду.
- Після гри Олег Володимирович подякував усім за роботу і заявив, що з сьогоднішнього дня він більше не являється головним тренером київського «Динамо». Блохін попрощався з командою і сказав, що від завтрашнього дня у нас буде новий тренер.