Олег Блохін пішов з «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Квітня, 19:53
На прес-конференцію після матчу «Динамо» - «Шахтар» Олег Блохін прибув із запізненням. Як стало відомо, відбулася розмова тренера з Ігорем Суркісом.





«

У мене лише 2 слова. Мені сказали, що я йду у відставку. Всім спасибі! Всі запитання - до президента клубу»

На цьому прес-конференція Олега Володимировича була завершена.