«
У мене лише 2 слова. Мені сказали, що я йду у відставку. Всім спасибі! Всі запитання - до президента клубу»На цьому прес-конференція Олега Володимировича була завершена.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«
У мене лише 2 слова. Мені сказали, що я йду у відставку. Всім спасибі! Всі запитання - до президента клубу»На цьому прес-конференція Олега Володимировича була завершена.