Ігор Суркіс звільнив Блохіна за незадовільні результати

Динамо Київ 16 Квітня, 20:44
Після гри з донецьким «Шахтарем» (0-2) головний тренер «Динамо» Олег Блохін офіційно був звільнений зі своєї посади. Про це повідомляє офіційний сайт киян.

Президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс прийняв рішення звільнити Олега Блохіна з посади головного тренера за незадовільні результати команди.