Рибка: «Не будемо заглядати в турнірну таблицю, нам потрібно повертати довіру своїх вболівальників». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Квітня, 21:25
Голкіпер київського «Динамо» після матчу «Динамо» - «Шахтар» поспілкувався із журналістами

та відповів на питання.





- Ми припустилися помилок, пропустили два м`ячі. Вважаю, що в другому таймі ми робили все можливе, щоб забити, але не вдалося. Складно когось звинувачити - всі старалися, боролися, але чогось не вистачило.



- Можливо, гравці ще перед грою «перегоріли»?

- Я не знаю. Я не можу оцінити це, бо не можу «залізти у голову» до кожного гравця. Можу сказати, що хвилювання не було. Я думаю, всі розуміли, з ким ми граємо і що ця гра взагалі для нас означає. На жаль, ми програли.



- Шанси на перше та друге місця зараз втрачені? Чи вся боротьба ще попереду?

- Вважаю це запитання нелогічним. Не будемо заглядати в турнірну таблицю. Нам треба виходити на поле і повертати довіру своїх вболівальників. Та довести собі, що ми чогось варті.



- Що тренер сказав в роздягальні?

- Ви все почуєте на прес-конференції.



- Як ви оціните поведінку Луіса Адріано після забитих м`ячів?

- Я не бачив, що Луіс показував вболівальникам, тому не можу нічого сказати.



- Особисто для тебе цей поєдинок мав додатковий статус?

- Звичайно, хотілось перемогти, бо я грав колись у цій команді. Але скажу, що максимальних результатів потрібно добиватися у кожній грі. Тоді і можна буде казати про високі місця в таблиці.