Луїс Адріано: Я дуже щасливий!

Футбол України 16 Квітня, 21:34
Форвард «гірників» поділився думкою про матч з «Динамо».





- Як воно, відчувати себе лише четвертим в історії «Шахтаря» футболістом, який забив 100 м'ячів?

- Я дуже щасливий, що вже залишив слід в історії донецького клубу! Мені вдається це робити завдяки підтримці вболівальників, сім'ї та колег. «Шахтар» - команда, де я виріс як гравець. Так, я щасливий! Щасливий, що ми ростемо разом: я і «Шахтар».



- Коли забивав перший м'яч, відчув, що Тайсон зараз поверне передачу назад?

- Так, я знав. Всі ці моменти ми відпрацьовуємо на тренуваннях. Тому ми майже завжди знаємо, хто, коли і кому віддасть пас.



- Ти сьогодні грав натхненно. Для цього була якась особлива причина?

- Це була особлива мотивація на «класико». Перемагати «Динамо» завжди приємно. Перед матчем Містер ще раз говорив, що після програшу в Полтаві перемога сьогодні вкрай важлива. Вітаю всю команду і наших вболівальників!