Сергій Нагорняк: «Віда та Драгович показали, як не повинні грати захисники»

Динамо Київ 17 Квітня, 05:53
Футбольний експерт Сергій Нагорняк оцінив гру центральних захисників «Динамо» в матчі з «Шахтарем».

«Перемога «Шахтаря» заслужена, питань бути не може. Перший тайм визначив результат всієї зустрічі. «Шахтар» був сильнішим, швидшим, організованішим. Вже у другому таймі «Шахтар» відштовхувався від результату.Два центральних захисника «Динамо», Віда та Драгович, показали, як взагалі не повинні грати центральні захисники в сучасному футболі. Це наочний приклад , який можна показувати. Через це вся лінія оборони «тріщала по швах». Вони не встигали, не страхували, програли всю силову боротьбу Адріано. Він їх просто замучив протягом всього поєдинку» , - зазначив Нагорняк в передачі «ПроФутбол».