Маркевич готовий очолити «Динамо»

Динамо Київ 17 Квітня, 09:57
Колишній тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич прокоментував чутки про можливе призначення в київське «Динамо».

- Мироне Богдановичу, багато вболівальників київського клубу після вчорашньої поразки їхніх улюбленців у матчі з «Шахтарем» хочуть, щоб «Динамо» очолили саме Ви. Чи можливе таке при нинішньому керівництві клубу?

- Насамперед я щиро вдячний всім, хто пропонує мою кандидатуру. Для мене це велика честь. Якщо така пропозиція надійде, я сяду за стіл переговорів з президентом «Динамо». Але поки все вилами по воді писано - пропозицій немає, все на рівні вболівальницьких розмов.



- Днями ви різко відмовили представникам російських клубів. Якщо пропозиція від Суркіса все ж надійде, його чекає така ж доля?



- Звичайно, ні. «Динамо» наш український клуб, флагман вітчизняного футболу. Російські клуби і «Динамо» - зовсім різні речі.