Як Блохін покидав «Олімпійський» після заяви про відставку. ВІДЕО

Динамо Київ 17 Квітня, 12:05
Після своєї останньої прес-конференції у якості головного тренера київського «Динамо», Олег Блохін покинув стадіон «Олімпійський».

Після своєї останньої прес-конференції у якості головного тренера київського «Динамо», Олег Блохін покинув стадіон «Олімпійський».