Нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані НЕ проти змінити клуб наступного літа. Про це він розповів в інтерв'ю для Nieuwsblad.bе.
- У мене є все, щоб стати кращим бомбардиром чемпіонату України. Не дивлячись на те, що я щасливий в Києві, я все ще амбітний. Тому впевнений, що залишуся в «Динамо» після літнього міжсезоння. Мені здається, прийшов час, щоб випробувати себе в сильному клубі з Англії, Німеччини чи Іспанії. У мене є пропозиції, але ще треба обговорити їх з президентом клубу.
Моїй родині подобається жити в Брюсселі, а мій син наступного року виступатиме за молодіжну команду «Андерлехта». Йому тільки п'ять років, але він вже дуже любить грати з м'ячем. Коли у мене є кілька вихідних днів, то я відразу лечу в Брюссель, але, якщо чесно, поки навіть не думаю про повернення в чемпіонат Бельгії.
Так, знаю я, що взимку писали про мій можливий трансфер у «Брюгге», але ніяких переговорів не було. Це не більше, ніж чутки, - сказав Мбокані