Ігор Циганик: «Скільки вболівальники «Динамо» можуть сподіватися на краще?»

Динамо Київ 17 Квітня, 13:23
Ігор Циганик прокоментував провальну гру «Динамо» в домашньому матчі проти «Шахтаря».

«Ми, в принципі, отримали те, чого очікували. Якість гри була. Але лише в однієї команди. Дуже швидко, дуже яскраво почав «Шахтар». У комбінаціях ми побачили справжній «Шахтар». Той, який чекали побачити і завжди бачили. Команда була мотивована. Перший тайм «Шахтаря» був кращим за весь сезон», -

цитує ведучого програми «ПроФутбол»

shahta.org

.

«Шахтар» дуже легко проходив захист «Динамо». У «Динамо» суцільний безлад. Блискуче відіграв Пятов, дуже спокійно в цьому матчі. У Луческу проглядалася чітка стратегія. Команда розуміла, що в перші 30 хвилин потрібно максимально включати швидкість, зробити результат, а потім взяти паузу. Вони за 30 хвилин зробили результат.

Стратегії «Динамо» ми не побачили. Скільки вболівальники «Динамо» можуть сподіватися на краще? Схоже, що у них зривається терпіння. У захисті у «Динамо» була паніка. У мене таке враження, що вся команда «Динамо» була не готова до такого швидкого «Шахтаря» з перших хвилин. Зрозуміло, що чемпіонська гонка для «Динамо» вже програна і, навіть, за друге місце зачепитися буде нереально», -

констатував Циганик

.