Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота про відставку з поста головного тренера «Динамо» Олега Блохіна.
- Як я не ставлюся до Блохіна, але так звільняти - передати через когось, не можна. Я вважаю, що треба мати мужність сказати очі в очі. Може бути, через такі моменти, і немає того, що хотілося б. Шкода, - написав Сирота на своїй сторінці у Facebook