Губернатор Дніпропетровської області встановив нагороду за «зелених чоловічків» і здачу зброї. ВІДЕО

Футбол України 17 Квітня, 14:30
Де і як заробити на диверсантах розповів керівник спецпідрозділу «Дніпро-1».

Влада Дніпропетровської області на чолі з бізнесменом Ігорем Коломойським пропонують від тисячі доларів за здачу зброї, а за передачу владі російських найманців по 10 тисяч доларів.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації та бізнесмен Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook:

Винагороду за спійманих диверсантів і здану зброю жителі Південного Сходу України можуть отримати конфіденційно на кордоні Дніпропетровської області.

Про це заявив керівник спецпідрозділу «Дніпро-1» Береза Юрій.

Він заявив, що «за кожного переданого диверсанта Штаб нацзахисту Дніпропетровської області оголошує винагороду 10 тисяч доларів США».