Сабо: «Вони сліпі? Не бачили, що Віда не підходить «Динамо»?

Динамо Київ 17 Квітня, 20:41
Екс-тренер «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував останні події в київському клубі.

- Президенту «Динамо» боляче. Ніхто не очікував, що так легко «Шахтар» виграє вчорашню гру. Давайте будемо так говорити - вчорашня гра була потворною!

Не можна було брати стільки однакових гравців. Якщо був Ідейє, навіщо потрібен Мбокані? Навіщо нам потрібен був Віда? Я не розумію. Що, сліпі були? Не бачили, що цей футболіст не підходить для такої команди, як «Динамо»? Ці помилки призвели до того, що Блохін ніяк не міг зібрати команду.

Думаю, Олегу потрібно було залишити команду, коли він зробив операцію. Він вже, напевно, не зміг стовідсотково віддавати себе, -

сказав Сабо в інтерв'ю каналу «Футбол 1».