Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в ексклюзивному інтерв'ю «Проспорту» пояснив, чому не розглядає варіант з запрошенням іноземного фахівця на тренерську посаду.
«Ну зустрінуся я з якимось іноземним тренером? Що я йому скажу про чемпіонат? Про ситуацію з нашими легіонерами. А чи не захочуть вони завтра роз'їхатися? У потенційного іноземного тренера буде багато питань, на які я наразі не в змозі дати йому відповіді», - пояснив Суркіс. Ігор Михайлович зазначив, що дуже переживає за команду, за результат каже бос «Динамо». Нагадаємо, що в.о. головного тренера «Динамо» призначено Сергія Реброва.