Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в інтерв'ю каналу «Футбол 1» пояснив, чому прийняв рішення звільнити Олега Блохіна саме зараз.
- Команда на якому місці сьогодні опинилася? Поліпшити наше турнірне становище ми вже не можемо. Мало того, не вистачає кількості ігор для того, щоб його поліпшити. Тому думаю, що так було б краще для всіх, якби команда почала перебудовуватися вже сьогодні.
Не має значення, чи є головний тренер чи ні. Команда повинна перебудовуватися. Буде перерва - ми знайдемо головного тренера, який буде мотиватором, який буде любити футбол більше, ніж самого себе.
- Кандидатури є?
- Ні,
- цитує президента столичного клубу «Террикон».