Голкіпер «Динамо» згадує про перші кроки свого футбольного становлення.
«Я згадую дитячі роки, коли наш класний керівник помітив, що серед нас одна або дві людини стануть футболістами. У мене не було сумнівів, що цим одним або одним з двох буду я. Я знав, що буду футболістом. На той момент не думав, що це буде моя професія, але я знав, що буду грати у футбол», -
цитує Шовковського MatchDay.
«Я переходив у четвертий клас. Щоб потрапити в спецклас з футболу, я перейшов з четвертого класу знову в четвертий. Під тиском, в першу чергу з мого боку, були батьки, і я дивуюся, яким чином вони погодилися на мій вчинок. Сподіваюся, вони не пошкодували про це! Хоча, напевно, мама пожаліла не один раз, коли дивилася ігри і бачила тяжкість травм на різного роду етапах мого відновлення».