Йожеф Сабо: «Якщо Реброва залишать – потім піде робота»

Динамо Київ 19 Квітня, 10:11
Колишній тренер київського «Динамо» прокоментував призначення Сергія Реброва в.о. головного тренера столичного клубу.

- Я впевнений, що Ребров постарається поговорити з командою, зібрати команду в єдиний кулак. Дуже мало часу до кінця сезону. Якщо його залишать, то потім піде робота. Треба дати йому можливість, Інший тренер прийде, буде знайомитися з командою, а це час. Ребров же все знає! -

цитує експерта канал «Футбол 1».