Футбольний експерт прокоментував призначення Сергія Реброва виконуючим обов'язки головного тренера «Динамо».
«Ця розмова з призначенням Реброва про те, що Ігор Суркіс довіряє Сергію керувати командою, не виникла сьогодні спонтанно. Напевно, ці розмови вже колись були в кулуарах, бо це дуже швидко сталося і Сергій готовий працювати.
Дійсно, до цього всього йшло. Хочу побажати йому удачі. На користь Реброву йде те, що він був дуже якісним футболістом світового рівня і пограв у багатьох чемпіонатах», - цитує Головка