Олександр Шовковський: «Перемагати в кожному матчі». ВІДЕО

Динамо Київ 19 Квітня, 16:35
Голкіпер «Динамо» поділився своїми думками стосовно призначення в.о. головного тренера Сергія Реброва.

Голкіпер «Динамо» поділився своїми думками стосовно призначення в.о. головного тренера Сергія Реброва

- Як команда зустріла Сергія Реброва на посаді в.о. головного тренера? Чи привітали його особисто?

- Вітати впринципі не було з чим, результати незадовільні, робочі моменти зустріли нормально. Продовжуєм готуватися в тому ж «ключі», в якому готувалися до цього моменту, тому що зараз щось змінювати в тренувальному процесі напевно неможливо.

- Чи встигли попрощатися із Олегом Блохіним?

- Питання не на розсуд публіки.

Враховуючи, що «Динамо» втратило шанси на чемпіонство, яка зараз головна мотивація для команди?

- Перемагати в кожному матчі.