Гармаш: «У провальних результатах «Динамо» є вина Блохіна, але, у більший мірі, це провина самих гравців». ВІДЕО

Динамо Київ 19 Квітня, 17:38
У свій День Народження півзахисник київського «Динамо» як і завжди був на тренуванні та відповів на кілька питань журналістів.

- Чого найбільше хочеш на свій День Народження?

- Перш за все перемогти завтра, а потім, з гарним настроєм готуватись до наступного матчу

- Сергій Ребров розповів, що побажав бути тобі на полі менш агресивним та був більш врівноваженим…

- Так, це було епізодично. Думаю, все це пройшло вже.

- Як привітали партнери?

- Подарували футболку на якій написано «Від команди» з числом та датою.

- А родина?

- Це вже свої подарунки.

- Ми бачили в їдальні торт. Хто купував, замовляв?

- Це дружина купила торт для партнерів по команді, щоб усе було красиво.

- Чи були якісь сюрпризи, неочікувані привітання?

- Та ні, все, як зазвичай: смс, дзвінки і все таке інше.

- Твій день народження в квітні. Напевно, частіше за все приходилось проводити його на полі, грати в такі дні, готуватись до матчів. Що найбільше запам’яталось з минулих Днів Народження?

- Майже те ж саме. Заїзд на базу чи гра якась випадає на цей час.

- Чи збираєшся якось святкувати після гри з «Ворсклою»?

- Подивимось. Для початку треба перемогти. Потім будемо думати.

- Кілька слів про Реброва. Як працюється з новим-старим тренером?

- І до цього він був. Нормально працюється. Ось буде лише друге тренування. Напевно, будемо щось нове награвати, бачення гри. Думаю, все буде нормально.

- Сергій Ребров став вимогливішим?

- Повторюсь, це лише друге тренування. Поки не розібрались ще.

- Часто кажуть, що коли тренер йде, і приходить якийсь новий, в команді, наче якесь, полегшення. Чи можна наразі так казати?

Не знаю. Сергій Станіславович працював і з Блохіним також. Тобто практично все те ж саме. Два дня лише пройшло.

- Чи приїжджав Суркіс? Проводив розмову з командою?

- Не знаю, чесно. Можливо і приїжджав. Я був на допінг-контролі.

За яким тренером більше шкодуєте? За Юрієм Сьоміним чи Олегом Блохіним?

- Ну як жалкую? З тренерами така ситуація, що якщо немає результату – його виганяють. Тяжко казати, за ким більше шкодую.

- Блохін провів біля керма команди 1 рік та 7 місяців. Майже весь цей час команда показувала найгірші результати за останні 10-15 років. Який відсоток провини саме Олега Блохіна?

- Звичайно, на ньому є вина, але більша частина її лежить на футболістах, вони ж грають на полі. А тренер дає лише налаштування та тактику. Я б все взяв на футболістів.