Ярмоленко: У відношенні до суддів ми не можемо собі дозволити такого, що дозволяється гравцям «Шахтаря». ВІДЕО

Динамо Київ 19 Квітня, 18:14
Один із лідерів київського «Динамо» Андрій Ярмоленко дав інтерв'ю, в якому поділився враженнями від останнього матчу з «Шахтарем», розповів про стосунки з Ребровим та підготовку до наступних матчів.

Один із лідерів київського «Динамо» Андрій Ярмоленко дав інтерв'ю, в якому поділився враженнями від останнього матчу з «Шахтарем», розповів про стосунки з Ребровим та підготовку до наступних матчів.

- Настрій не дуже. Всі розуміють, що треба виходити і тренуватися, щоб у майбутньому були тільки перемоги.

- Після матчу з «Шахтарем» Блохін подякував усім за роботу. Можливо, комусь персонально щось сказав?

- Підійшов до кожного з гравців, пожав руку. Попрощався з усіма, подякував за роботу.

- Чи була якась колективна розмова з Ребровим?

- Вже другий день спілкуємось. Сьогодні подивились матчі Полтави.

- Сергій Станіславович тренер молодий. Можливо, тому він ближче до вас? Сам нещодавно грав.

- Так, він уособлює нове покоління тренерів, тому більше розуміє сучасний футбол.

- Ребров до цього був другим тренер, цікаво, після того, як він став головним тренером, сильно змінилося ставлення до нього?

- Та його сприймали і коли він був другим тренером. Хлопці пам’ятають, яким він був футболістом і скільки корисних речей він зможе розповісти.

- Після призначенням він став більш жорстким або серйозним?

- Так, от вчора грали разом у футбол-теніс. Тобто яким був, таким і залишився.

- Під час прес-конференції Ребров пожалівся на те, що у матчі з «Шахтарем» коли були якісь порушення, «гірники» все бігли один одного захищати, а от з боку киян не було помітно, щоб один за одного «рвали» і виходить, що колектив якийсь розпорошений.

- Та ні, колектив у нас нормальний. І ми готові один за одного стояти горою. Якщо ти побіжиш до судді, то він обов’язково тебе покарає. Можливо, гравці «Шахтаря» можуть собі це дозволити, а якщо гравці «Динамо» будуть сперечатися з суддею, то обов’язково отримають необов’язкові картки.

- Ваше ім’я завжди в топі гравців, якими цікавляться закордонні клуби. Всіх цікавить, чи зміните ви клуб влітку? Можливо, вже є якісь розмови про це?

- Я про це не думав. Всі мої думки зараз тільки про «Динамо». Треба «рятувати» сезон, адже у нас ще є кубок. Будемо сподіватися, що ми виграємо цей кубок. Поки я думаю тільки про наступну гру.

- Андрій, ви сказали, що у вас немає агента, тобто усі пропозиції надходять особисто вам?

- Так.

- Товста папка?

- Я не хочу про це говорити. Зараз у нас чемпіонат у самому розпалі, треба виправляти ту ситуацію, у якій ми опинились. Вже після чемпіонату сядемо, поспілкуємось з президентом.

- У «Динамо» було прийнято, що головний тренер саме тренування безпосередньо не проводить: або сидить на лавці, або стоїть у стороні і контролює процес. Сергій Станіславович сидів на лавці?

- Ні, такого не було у «Динамо». Кожен тренер проводив тренування по-своєму. Олег Володимирович бачив так, Станіславич бачить по-іншому. Це залежить від людини. В принципі, те саме, що і було. Нічого не змінилось, Станіславич приймає таку саму участь в тренуванні, як і при Блохіні.

- Від зими в «Динамо» працює Рауль, який до цього в «Рубіні» працював. Що ви можете про нього детальніше розповісти?

- Якщо чесно, я сам не знаю його повного ім’я. Видно, що людина тямить у футболі. Навіть, коли ми грали з тим самим «Рубіном», дуже важко було грати – тактично дуже грамотна команда. І от зараз, за короткий термін його перебування у клубі, на мій погляд, вже є зрушення у грі команди. Це відчувається, багато працюємо на тренуваннях, а він багато підказує. Дуже хороший спеціаліст, особисто мені подобається.

- Доводилось бачити, як він деталізовано розбирає кутові, аути.

- Так, всі дрібниці відпрацьовуємо на тренуваннях. І суперників детально розбирає. Видно, що людина живе футболом.

- Андрію, завтра гра з «Ворсклою», у минулому матчі вони перемогли «Шахтар». Вас це не насторожує?

- Звичайно, насторожує. Ми знаємо, що це хороша команда. Пам’ятаємо, як нам було складно у Полтаві, коли на останніх хвилинах вирвали нічию.

- Вони пропустили минулий тур, було більше часу на підготовку. Їм це на руку?

- Думаю, перевага буде на нашому боці. Ми програли минулу гру, нам треба виходити і доводити собі та вболівальникам, що ми гідні грати в «Динамо» Київ.