Джермейн Ленс: «25 гравців не виганятимуть ...»

Динамо Київ 19 Квітня, 21:52
Голландський півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс дав ексклюзивний коментар перед відкритим тренуванням.

- Джермейне, найбільш актуальне питання: ваша реакція на відставку Олега Блохіна була близькою до розчарування чи навпаки?

- Навіть не знаю ... Це футбол, так буває. Немає результату - тренера звільняють.

- На ваш погляд, у всіх бідах «Динамо» винен виключно головний тренер?

- Розумію, до чого ви хилите. Ну, тут справа в тому, що 25 гравців не виженуть - нехай і ми, футболісти, також винні в тому, що завдання далекі від виконання.

- Що нового сталося за ці два дні? Можливо, Сергій Ребров запропонував якісь нові вправи або нововведення в теоретичних заняттях?

- Ні, поки що нічого особливого. Не дивно, адже новий тренер працював тут і раніше, тому зміни поки що невеликі. Можливо, щось поміняється потім.

- Ліга чемпіонів наступного року пройде без «Динамо», а також існує невизначеність з тренерським штабом. Чи тривожить це в настільки великій мірі, щоб задуматися про зміну обстановки?

- Подивимося. Зараз у мене контракт з «Динамо», контракт тривалий - він був підписаний на чотири роки, а підписував я його в здоровому глузді. Я знаю, що ходять постійно такі розмови, але під собою вони грунту не мають.

- Ви задоволені тим, як розвивається ваша кар'єра?

- Так, цілком.

- Пам'ятаю, як восени ви скаржилися, що вас не зовсім правильно використовують на футбольному полі: рідко отримуєте м'яч на хід. Чи змінилося щось відтоді?

- Думаю, що я став краще розуміти партнерів, а вони в свою чергу мене. У нас зараз є все, щоб грати краще.