Інформуючи про останні новини суперників перед грою, перш за все, нагадаємо, що арена «Олімпійського» розрахована на фанатів із різними потребами. Тут є спеціально обладнані глядацькі місця, пандуси, ліфти, туалети та інші сервіси для людей з особливими потребами. А віднедавна у рамках підтримки спільної ініціативи представників Центру доступу до футболу в Європі (CAFE) на стадіоні з’явилася нова послуга - аудіо-описовий коментар матчу для незрячих уболівальників та фанатів із проблемами зору. На кожен домашній матч київське «Динамо» надає 150 безкоштовних квитків для таких людей. І матч із «Ворсклою» не стане винятком.
Суперник киян, «Ворскла», прибула до Києва як завжди, за день до гри, у суботу ввечері. Розташувалася команда в «Президент-готелі», що знаходиться в історичному та діловому центрі міста. Сьогодні у планах гостей тренувань не намічається, лише нетривала прогулянка поблизу готелю. А перед виїздом на матч команда проведе теоретичне заняття, і тренер дасть останні вказівки на гру.
Сьогоднішній матч з «Ворсклою» стане першим для Сергія Реброва у якості виконуючого обов’язки головного тренера «Динамо» після відставки Олега Блохіна.
Також відзначимо, що особливою майбутня зустріч стане для півзахисника нашої команди Дениса Гармаша, який днем раніше, 19-го квітня, відзначив День народження і зізнався, що перемога стане для нього найкращим подарунком.
У полтавчан через дискваліфікацію гру з «Динамо» пропустить півзахисник Артем Громов. У киян же напередодні поєдинку з «Ворсклою» втрат через недисципліновану поведінку немає, є лише через стан здоров’я. Як повідомив виконуючий обов’язки головного тренера команди Сергій Ребров на передматчевому тренуванні, у лазареті команди залишається тільки захисник Євген Хачеріді. Під питанням залишається участь у грі Мігеля, рішення щодо якого буде прийнято безпосередньо перед початком зустрічі. Також відзначимо, що повноцінно до сьогоднішнього матчу готувалися Євген Селін та Владислав Калитвинцев. А ось Роман Безус та Андрій Цуріков провели один тайм за молодіжну команду, тому не можна виключати їх появу у заявці на гру основних команд.
На традиційній передматчевій нараді представники команд визначилися, хто в якій формі буде грати. Господарі вийдуть на поле у традиційній білій формі, голкіпер «Динамо» буде одягнений у жовті кольори. А полтавчани гратимуть у зелених футболках, воротар - у чорній екіпіровці. Арбітри одягнуть також чорну форму.
У день гри очікується хмарна погода, яка протримається увесь день. Більшу частину доби буде сухо, та ввечері накрапатиме невеликий дощ. На час початку зустрічі стовпчики термометрів фіксуватимуть комфортну для футболу погоду +16-17 градусів тепла.