Виконуючий обов'язки головного тренера «Динамо» Сергій Ребров
в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1»
дав характеристику майбутньому супернику киян, полтавській «Ворсклі».
«Обіграти «Шахтар» - дорогого коштує, особливо в останній грі. У тих матчах, які я дивився, «Ворскла» продемонструвала, насамперед, дисципліну, вміння швидко переключатися з оборони в атаку і навпаки»,
- цитує Реброва Footboom.com.