Браун Ідейє: «Зміна тренера? Для мене добре те, що добре для клубу»

Динамо Київ 20 Квітня, 09:46
Нападник київського «Динамо» Браун Ідейє розповів про те, як зміна тренера може вплинути на його виступах та результатах клубу.

- Особисто для вас зміна тренера - це добре чи погано?

- Для мене добре те, що добре для клубу. Рішення приймає президент. Я - професійний гравець, якщо така ситуація сталася в клубі - я повинен до неї адаптуватися.

- Ви не завжди потрапляли в основний склад. Чи була розмова з тренером щодо того, скільки часу ви будете проводити на полі надалі?

- Тільки Ребров буде вирішувати, кому виходити на поле, так само, як і всі питання, пов'язані з тактикою. Що стосується схеми - багато хто думає, що «Динамо» краще грати з двома форвардами, але це питання потрібно задавати Реброву.

- Чи зможе зміна тренера позитивно вплинути на результати клубу?

- Я думаю, що результати були погані. Тренер ніс відповідальність за кожен поганий результат, тому ми опинилися в такій ситуації

, - наводить слова Ідейє кореспондент Tribuna.com Антон Багатеренко.