Маркус Бергер: «В «Динамо» і «Шахтарі» є гравці по 60-70 мільйонів євро»

Динамо Київ 20 Квітня, 10:26
Екс-захисник одеського «Чорноморця» Маркус Бергер, який покинув одеський клуб через політичну ситуацію в Україні розповів, скільки на його думку, коштують найкращі гравці УПЛ.

«Команди в норвезькій лізі хорошого рівня. Але у великих українських клубах, таких як «Шахтар» і «Динамо», є гравці вартістю по 60-70 мільйонів євро. Це велика різниця порівняно із норвезькими командами»,

- наводить слова 29-річного захисника

profootball.ua із посиланням на

fvn.no.

Авторитетний німецький портал Transfermearkt оцінив нову команду Бергера «Старт» в 9,2 мільйона євро. А сам Маркус став найдорожчим гравцем у складі норвежців (1,7 мільйона євро).