- З'їздив до Києва. Можу точно сказати, що він став краще. І люди. Неначе подорослішали всі разом. Дивовижні відчуття... - написав Андронов у своєму Twitter
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- З'їздив до Києва. Можу точно сказати, що він став краще. І люди. Неначе подорослішали всі разом. Дивовижні відчуття... - написав Андронов у своєму Twitter